להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

ריצוף לבית

ריצוף לבית הוא פעולה חשובה ויקרה בשיפוץ או בבניית הבית ולכן מצריך בדיקה מקיפה, ייעוץ של בעלי מקצוע, בדיקה של כל הגורמים המשפיעים על הבחירה ורק לאחר מכן יש להגיע להחלטה. ריצוף הבית יכול להיעשות במקשה אחת או לעשות שימוש במרצפות שונים לכל אחד מחדרי הבית. על הריצוף להיות עמיד, נעים ומתאים לצרכי הדיירים. ככל שמגוון האפשרויות גדול יותר, כך הסבירות שיימצא ריצוף מתאים גדלה גם כן. מרוכזים לפניכם מגוון אפשרויות לריצוף הבית.

בבחירתכם בריצוף לבית, זכרו שמדובר בבחירה לשנים רבות אשר תשפיע על אופי הבית שלכם. כדי שבחירה זו תעשה בנוחות ובקלות כמה שאפשר, מרוכזים עבורכם מגוון טיפים ואפשרויות במקום אחד.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 טיפים שעליכם לדעת אודות ריצוף הבית              

  • בחירה של ריצוף נכונה יכולה להשפיע על ההרגשה של גודל החדר.
  • ריצוף הבית יכול להיעשות במגוון סגנונות וקיימות כל האפשרויות על מנת להתאים ריצוף לבתים השונים.
  • חלוקה של ריצוף לחדרים השונים יכולה ליצור אופי ואווירה שונים בכל אחד מחדרי הבית.
  • ריצוף וחיפוי של מטבח בחלל משותף גדול יכולים ליצור הפרדה בין המטבח לסלון. לא מומלץ בחללים קטנים מפני שהפרדה כזו עשוייה לגרום לחלל להרגיש קטן יותר.
  • ריצוף הבית בהתאמה עם ריצוף המרפסת או החצר בבתים עם חלונות גדולים יכול ליייצר תחושה של המשכיות וגודל.

  שאלות ותשובות

  איך מודדים כמות מרצפות לבית?

  המדידה היא הכפלה של אורך ורוחב החדר. כדאי למדוד כל חדר בנפרד על מנת לדייק במדידה ולהוסיף 15 – 20 אחוזים כפחת למרצפות שישברו בתהליך ההרכבה.

  כדאי להדביק ריצוף חדש על ריצוף ישן כדי לחסוך עלויות?

  שאלה זו תלוייה בחומר ממנו עשוי הריצוף הישן, אם הריצוף הישן ישר או לא ועוד מספר גורמים. במקרה וההדבקה מתאימה, החסכון בעלויות יכול להיות משמעותי.

  האם יש לריצוף תחזוקה שוטפת?

  זהו אחד הדברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירה של ריצוף. קימות מרצפות אשר דורשת תחזוקה תכופה יותר מאחרות וחשוב לדעת מה דרישות האחזקה של הריצוף אותו אתם בוחרים.

  09-8606000 שלח הודעה