להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

ריצוף פנים

ריצוף החדרים השונים יכול ליצור אווירה שונה לחלוטין בין חדר לחדר. ההתאמה של האלמנטים העיצוביים בכל חדר תעשה בהתאם לריצוף והרי הוא הקובע את אופי וסגנון החדר. בגלל העוצמה וההשפעה הרבות שיש לריצוף, חשוב לבחור אותו בקפידה ולדאוג שהריצוף אותו אנו בוחרים יתאים לציפיות שלנו. בעזרת שיש ישראל מלאכת הבחירה הופכת קלה בהרבה ומרכזת עבורכם את מגוון האפשרויות הקיימות בריצוף פנים של חדרי הבית.

ריצוף פנים הוא מה שמגדיר את אופי הבית ובהתאמה אליו יבחרו כל שאר האלמנטים העיצוביים, לכן חשוב לבחור ריצוף פנים בקפידה ולבחון את מגוון האפשרוית העומדות לפנינו.

ריצוף פנים הוא אחת העבודות המשמעותיות והגדולות ביותר בבניית בית וככזה גם העלויות לא זולות. מרוכזים עבורכם מגוון אפשרויות ורעיונות אשר יקלו עליכם את מלאכת החיפוש.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שעליכם לדעת על ריצוף פנים

  • בחללים קטנים כדאי להשתמש בריצוף בהיר אשר ייצור תחושה של גודל בחדר.
  • ניתן ליצור בעזרת הריצוף הפרדה בין הסלון לחדרים השונים ובכך להקנות לכל חדר אווירה ייחודית משלו.
  • בקנייה של ריצוף, זכרו שאתם הולכים לדרוך עליו למשך שנים בביתכם. בדקו לפני הרכישה את הטקסטורה של הריצוף וודאו שהיא נעימה לכם.
  • במידה וגרים בבית ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, בדקו עד כמה מחליק הריצוף כשהוא רטוב. בנקיון הבית החלקות הן נפוצות ויכולות להוביל לפציעות.
  • ניתן להשתמש בריצוף כאלמנט המייצר המשכיות וגודל או הפרדה בין החדרים השונים. התאימו את השימוש לצרכים שלכם.

   

  שאלות ותשובות

  איך לבחור ריצוף לבית?

  מלבד המראה, חשוב לקחת בחשבון גם את רמת הספיגה, השחיקה, גודל המרצפות והחומר ממנו הן עשויות. לאחר שלוקחים בחשבון את כל אלו, ניתן להתאים את הריצוף לחדרים השונים.

  איך לחסוך בעלויות ריצוף?

  ניתן במקרים מסויימים לחסוך בעלויות הריצוף בביצוע הדבקב על ריצוף קיים, אבל חייבים לבדוק שהפתרון מתאים לבית שלכם ולריצוף הקיים.

  איך לבחור רצף?

  כמובן שחשוב לבדוק את אמינות הרצף ואת טיב העבודה שלו. במקרים מסוימים הדרך הטובה ביותר לבחור רצף היא לקבל המלצה ממכר.

  09-8606000 שלח הודעה