להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

ריצוף חוץ

ריצוף חוץ נועד לספק פתרונות נוחים לפינות ישיבה, וטרינות ושבילי גישה בחצרות ובגינות אשר בבתים. על מרצפות אלו להיות עמידות בפגעי מזג האוויר ולהתאים לאופי העיצוב בגינות השונות. שיש ישראל מספקים לכם מגוון פתרונות עיצוביים אשר יענו על כל אלה ואף יותר מכך. אם תעניקו לגינה שלכם ריצוף איכותי, הגינה שלכם תספק בחזרה. ריצוף חוץ מעולם לא נראה טוב יותר ומגוון האפשרויות הקיימות הופכות את הבחירה לקלה.

בבתים פרטיים או מרפסות דקורטיביות, ריצוף החוץ או בעל חלק חשוב לאופי החצר. מסביב לבריכה, בפאטיו או בפינת ישיבה אינטימית, חשוב להתאים את ריצוף החוץ לאווירה אותה אנחנו מחפשים.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שעליכם לדעת על ריצוף חוץ

  • בריצוף חוץ ניתן למצוא מרצפות הנראות כמו דק ועולות פחות. התחזוקה של מרצפות כאלו נמוכה בהרבה מתחזוקה של דק והן נראות נפלא.
  • חשוב להתאים את ריצוף החצר לאופי הגינה ולהתאים אותו.
  • בריצוף חוץ כדאי להתייחס לכמות הלכלוך הנוצרת בגינה שלכם. בגינות עם צמחים מלכלכים למשל, כדאי להשתמש במרצפות קלות לניקוי או שלכלוך לא בולט עליהן.
  • זכרו לקבוע עם חברת הריצוף שלאחר ביצוע עבודה יעשה ניקוי של שטח העבודה. עבודות ריצוף הן עבודות מלוכלכות.
  • אם קיימת האפשרות, בבחירת אבן לריצוף חוץ, הסתכלו על בתים שרוצפו באבן זהה, דבר זה יתן לכם הבנה נרחת יותר על יתרונותיה וחסרונותיה.

   

  שאלות ותשובות על ריצוף חוץ

  איך להוזיל עלויות ריצוף חוץ?

  אחת הדרכים היא לרצף בחודשי החורף. בחודשים אלו יורד ביקוש העבודה לריצוף חוץ וכך גם המחירים.

  כדאי לרצף עם אבן טבעית בחוץ?

  במקרים של ריצוף חוץ באבן טבעית חשוב לזכור שאבן כזו תשנה את צבעה עם הזמן. בנוסף ניתן לאטום אבן טבעית בחומר דוחה מים אשר יגן על האבן מפגעי הזמן.

  איך לנקות ריצוף שיש?

  בניקוי של ריצוף שיש חשוב לבדוק שהחומרים בהם אנו משתמשים מתאימים לשיש ולא פוגעים בו ולנקות עם מים קרים או פושרים ולא עם מים חמים.

  09-8606000 שלח הודעה