להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

מדרגות פנים

מדרגות פנים הנמצאות בתוך הבית יכולות להיות סמל סטטוס ופריט דקורטיבי שאין כמוהו. חדרי המדרגות השונים נהנים מאפשרויות חדשות בניחוח קלאסי כשאנו משתמשים באבן לריצוף גרמי מדרגות הפנים משיש. השיטות שקיימות כבר מאות שנים לריצוף שיש למדרגות פנים, מקבלות תמיכה משיטות עיבוד האבן החדשות וביחד יוצרות מראה מנצח שלא הכרנו כמוהו. העוצמה והאלגנטיות של גרם מדרגות פנים מאבן תורמות רבות לאווירה המיוחדת אותה אתם רוצים ליצור.

מדרגות פנים הן חלק גדול מעיצוב הבית ומחזיקות פוטנציאל עיצובי עצום. בבחירה נכונה של מדרגות פנים משיש ניתן ליצור מראה ואופי המתאים לאופי הרצוי בבית. הנה מגוון אפשרויות.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

   5 דברים שחשוב לדעת על מדרגות פנים

  • אופי התקנת החיפוי יבוצע בהתאם לסוג מדרגת הפנים. התקנת חיפוי על מדרגות פנים מרחפות לא יבוצע באותו אופן על מדרגות ספירליות.
  • החומר בו משתמשים למדרגות פנים משיש חייב להתאים לשימוש זה. לא כל חומר יכול להאריך חיים בשימוש שכזה.
  • חשוב לקחת בחשבון את מקדם החיכוך של החומר בהתקנה על מדרגות הפנים. חומר מחליק יכול להוות סכנה בשימוש כזה.
  • בהתאמה של חיפוי שיש למדרגות פנים יש לקחת בחשבון גם את המעקה ואם הוא מתאים לאופי החיפוי.
  • לפני שמתחילים לחפש חיפוי למדרגות פנים, יש לקבוע הגדרות תקציב ולפעול על פיהן על מנת שלא להגיע להוצאות כלכליות כבדות מדי.

   

  שאלות ותשובות על מדרגות פנים

  האם קיימים הבדלים במחיר בין סוגי מדרגות פנים השונות?

  מפני שלכל גרם מדרגות פנים צורת התקנה וכמות חומר שונה, גם המחיר מושפע. הסבר על מחירי המדרגות השונים ניתן לקבל בהתייעצות עם איש מקצוע.

  איך ניתן למנוע החלקה ממדרגות פנים?

  קיימים סוגי שיש שונים או גימורים שונים המגבירים את האחיזה של הרגל על פני השיש. בנוסף, קיימות שיטות אחרות עליהן אפשר לקבל הסבר מאיש צוות מקצועי.

  מהם החומרים מהם יוצרים מדרגות פנים?

  קיימים מגוון חומרים המשמשים לבניית מדרגות פנים אך לא כל חומר מתאים. חשוב שחומרים יהיו עמידים וחזקים מספיק על מנת לשאת את משקל הגוף. החומר הנפוץ היום לצורך ריצוף וחיפוי למדרגות פנים הוא שיש.

  09-8606000 שלח הודעה