להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

מדרגות חוץ

בעיצוב מדרגות חוץ אנחנו מחפשים צורה שונה מעיצוב מדרגות פנים. על החומרים להיות עמידים יותר לפגעי מזג האוויר, חשוב יותר שיהיו מחוספסים או מוגנים מפני החלקה במקרים של רטיבות והאווירה אותה אנו דורשים לייצר שונה. על מדרגות חוץ להתאים לאווירה ולצבעים השולטים בסביבתן אשר עשויים להיות שונים מאוד מהצבעים אותן אנו רואים בתוך מבנים. לכן הצבעים שישלטו יהיו בגוונים בהירים יותר של צהוב או אפור בדרך כלל.

מדרגות חוץ בין אם אין מאפשרות כניסה נפרדת לבית או כניסה נוספת, חשוב שיתאימו למראה הגינה או החצר וכמובן למראה הבית עצמו. הטיפים החשובים בבחירה של מדרגות חוץ בעמוד הבא.

מדרגות חוץ בין אם הן מאפשרות כניסה נפרדת לבית או כניסה נוספת, חשוב שיתאימו למראה הגינה או החצר וכמובן למראה הבית עצמו. מדרגות חוץ מתאימות יכולות להוסיף רבות למראה הבית והנה המידע הנחוץ בבחירה זו.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שעליכם לדעת על מדרגות חוץ

  • הבחירה במדרגות חוץ צריכה להתאים לא רק לצבעים השולטים אלא גם לצורת המבנה. מדרגות אבן כבדות לא יתאימו למבנה בקווים עדינים.
  • בעזרת התאמה של צבעים וצורה, מדרגות חוץ יכולות להפוך לפינת חמד עדינה מכוסה בצמחים.
  • חשוב להקפיד הקפדה יתרה על גורם ההחלקה במדרגות חוץ. רטיבות מגשם או מהשקייה יכולה להוות סכנה של ממש.
  • הצבעים השונים מתאימים לשימושים שונים של מדרגות חוץ, חום צהבהב יוסיף לאווירה כפרית, מדרגות אבן אפורות וכבדות יהפכו בתים לאחוזות ומרקמים חלקים מתאימים במיוחד למשרדים.
  • גם מדרגות גישה קטנות הן מדרגות חוץ וכל הפרמטרים השונים חלים גם עליהן.

   

  שאלות ותשובות

  האם ניתן להשתמש באבן טבעית לשימוש במדרגות חוץ?

  אבן טבעית היא בדרך כלל מחוספסת יותר, לכן לכלוך פחות נראה עליה והיא פחות מחליקה. חשוב לזכור שאבן טבעית משנה את צבעה עם הזמן, לכן יש לבדוק איך היא תתאים.

  איך ניתן לראות כיצד יראו מדרגות חוץ אחרי שימוש ממושך?

  כמובן שהפתרון הטוב ביותר יהיה לראות אותן במקום בו כבר נעשה בהן שימוש. במידה ואתם לא מוצאים מקום כזה, שאלו את בעל המקצוע, אולי הוא יודע.

  האם תחזוקת מדרגות החוץ יקרה?

  קיימות אבנים מסוימות המצריכות אחזקה מינימלית בשימוש נכון. כדאי לשאול את בעלי המקצוע על אחזקת האבן בשימושים השונים.

  09-8606000 שלח הודעה