להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

כיור אבן שיש טבעית

כיורי שיש טבעי שימשו מרחצאות כבר לפני מאות שנים ומסיבות מוצדקות. כיורי שיש טבעיים מביעים יוקרה והמראה שלהם ייחודי ואינו ניתן לחיקוי. המגע של אבן שיש טבעית הוא חלק ונעים מאוד למגע ותמיד יהיה מעט קריר יותר מהאוויר בחדר. כיור מאבן שיש טבעית מתאים למי שרוצה להכניס פסל פרקטי בצורת כיור לחדר האמבטיה או המקלחת שלו. וקיימים מגוון פסלים כאלו. הבחירה באבן טבעית לכיור היא לא תמיד מתאימה אך שיש הוא אבן מעולה לכך.

כיורי אבן שיש טבעית הם מהכיורים היפים ביותר ומחירם בהתאם. כיור מאבן טבעי הוא יצירת אומנות וחושף את כל התכונות המדהימות של האבן ממנה נוצר. קריאה של עמוד זה תקל על בחירה נכונה של כיור.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 נקודות ששווה לדעת אודות כיור מאבן שיש טבעית

  • יש המון סוגים וצבעים של כיורי שיש טבעי הנעים מגוונים של שחור עד לבן ועוברים דרך ורוד, כחול, צהבהב וירוק.
  • הדוגמאות השונות של אבן שיש טבעית יכולות להיות כמעט חלקות לגמרי או בעלות עורקים או קווים ישרים.
  • כיורי שיש טבעיים הם יקרים יותר מכיורים אחרים אך התמורה לכיורים אלו עשוייה להיות גדולה.
  • כיורי שיש טבעיים יכולים להיות עשויים מחתיכת אבן אחת היוצרת המשכיות במראה האחיד שלה, או ממספר משטחים מאותה האבן כשרוצים כיור מרובע.
  • כשמקבלים את כיור השיש הביתה לפני ההתקנה הוא נראה אחר ממה שרואים בחנויות. לאחר ההתקנה הכיור עובר תהליך שמוציא את היופי הטבעי שלו החוצה.

  שאלות ןתשובות

  מדוע כיורי שיש מאבן טבעית יקרים יותר?

  כיורים אלו מיוצרים מאבן בודדת אשר נחצבה על מנת לייצר את הכיור. תהליך העיבוד של כיור כזה הוא קשה ומבטיח כיור מקורי וייחודי.

  למה כיור משיש ולא כיור מאוניקס?

  הבחירה צריכה להיעשות בשיקול דעת. זה לא שאבן אחת טובה יותר מהשניה אבל התכונות הן אחרות. אבן שיש עמידה יותר מהאוניקס ושתיהן שונות מאוד גם במראה.

  האם ניתן לבצע התקנה שטוחה לכיור שיש?

  בבחירה של אבן טבעית יפה ומיוחדת כל כך לא כדאי להחביא את הכיור בצורה כזאת. כיורי שיש לא נבנים להתקנה שטוחה בדרך כלל וטוב שכך.

  09-8606000 שלח הודעה