להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

אמבטיות מעוצבות

חדרי האמבטיה הם החדר האינטימי ביותר בבית שלנו. חדרים אלו מעניקים לנו רגעים של חסד בניתוק מהעולם שבחוץ וגורמים לנו לנשום רגוע יותר. אחרי יום מלחיץ, אין כמו למלא את המים בטמפרטורה המתאימה ולטבול את הגוף לשעה נעימה של שקט. אנשים רבים עמלו בהיסטוריה על מנת להפוך את חווית האמבטיה למושלמת והיום כבר כמעט מצאו את החוויה המלאה. ממגוון אמבטיות מעוצבות כל אחד יכול למצוא את האמבטיה שמתאימה לו.

התאמה של אמבטיה לחלל הרגיש והמיוחד של חדר האמבטיה היא בחירה קשה אשר עם השקעה נכונה תתגמל את דיירי הבית בשעות של שקט ונועם. לפניכם האמבטיות השונות והגדלים השונים לבדיקה לפני הבחירה.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 נקודות ששווה לדעת אודות אמבטיות מעוצבות

  • גודל האמבטיה משפיע מאוד על כמות צריכת המים. האמבטיה הממוצעת מכילה כ200 ליטרים. כמות זו יכולה להשתנות מאוד בהבדל של מספר סנטימטרים לכל כיוון.
  • מספר תכונות בריאותיות משוייכות לשהייה באמבטיה ביניהן שיפור והורדת לחץ הדם.
  • קיימות אמבטיות מיוחדות לתינוקות אשר אמורות להיות בטיחותיות יותר.
  • אמבטיות מגיעות בגדלים, עיצובים ומחירים שונים וניתן להתאים אמבטיה לכל חדר כל עוד הוא גדול מספיק.
  • בגלל כמות המים הגדולה אותה היא מכילה, יחד עם משקל החומר של האמבטיה עצמה, אמבטיות צריכות לשאת משקלים גדולים מאוד יחסית.

  שאלות ותשובות

  מה אפשר לעשות עם אמבטיה ישנה?

  אמבטיות ישנות ניתנות לציפוי או חידוש, תלוי בחומר האמבטיה. קיימים תיקונים שונים על מנת להחזיר אמבטיה לפעולה. תיקונים אלה אינם זולים, אך מחירם הוא חלק קטן ממחיר אמבטיה חדשה.

  מהו הגובה המומלץ לאמבטיה?

  הגובה הסטנדרטי של אמבטיה הוא 70 על 170 סנטימטר ועומק בין 40 ל42 סנטימטר. גדלים אלו משתנים וניתנים להתאמה לפי הדרישות השונות.

  ממה עשויה אמבטיה?

  אמבטיות מגיעות בעיקר משלושה חומרים שונים. אמבטיות פח, אמבטיות מחומר יצוק ואמבטיות מחומרים אקריליים. המחירים משתנים בין החומרים השונים.

  09-8606000 שלח הודעה