להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

כלים סניטריים

מלבד האריחים והארונות בחדרי האמבטיה, יש חלק חשוב גם לכלים הסניטריים אותם אנו בוחרים לשימוש יום יומי שלנו. הדרישות מכלים סניטריים הן שיהיו יפים, איכותיים, עמידים ואחריי כל זה גם שייראו טוב. כשאנו בוחרים הרכבה והתאמה של כלים סניטריים לחלל האמבטיה או השירותים, אנו עשויים למצוא את עצמנו מבולבלים מהמגוון הרחב והקושי להתאים אותם אחד לשני. כאן מרוכזים עבורכם מגוון כלים סניטריים על מנת לעשות קצת סדר בבלאגן.

כלים סניטריים מרהיבים במגוון עיצובים. ברזים, כיורים, אסלות, מקלחות, אדניות ואמבטיות. כל אלו ועוד מגוון הכלים אשר יהפכו את חדר האמבטיה שלכם לחוויה ויוסיפו אור לבית מופיעים לפניכם.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שחשוב לדעת על כלים סניטריים

  • בבחירה של כלים סניטריים כדאי להזמין את האינסטלטור רק אחרי שרכשתם את כל הכלים הסניטריים, כך הוא יצטרך לבוא רק פעם אחת והתשלום יהיה בהתאם.
  • במידה ורוצים להשתמש בגורס אשפה כיורי חרס לא יתאימו. כיורי חרס עשויים להשבר בשימוש עם גורס אשפה.
  • כלים סניטריים שונים צריכים לעמוד בתקנים מסויימים. בדקו את התקנים של הכלים אותם אתם רוכשים וכך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שכלים אלו יחזיקו מעמד זמן רב.
  • מלבד העיצוב, חשוב שכלים סניטריים יהיו נוחים. כלים אלו הולכים לשמש אתכם בפעילות היומיומית שלכם, חשוב לבדוק שהם מתאימים לצרכים שלכם.
  • לא כל חומרי הניקוי מתאימים לכל הכלים הסניטריים. קיימים חומרים חומציים העשויים להזיק לחרס או חומרים אחרים. חשוב לבדוק את ההתאמה של חומר הניקוי למשטח אותו מנקים.

   

  למה לבחור בשיש ישראל?

  ההתאמה של כלים סניטריים אחד לשני היא פעולה לא קלה. אנו אמורים להתאים אסלה למקלחון לאמבטיה לארונות לאריחים וכו' וכו'. שיש ישראל מרכזים עבורכם מגוון עצום של כלים סניטריים באולם תצוגה אחד. באולם זה תוכלי לראות בעצמכם את ההתאמה של הכלים הסניטריים אחד לשני ולשאר הפרטים בחדר, דבר אשר יחסוך לכם התרוצצות מיותרת ויקל עליכם במלאכת עיצוב הבית. בשיש ישראל קיים צוות איכותי הנמצע במקצוע כבר למעלה מ20 שנים ומוכיח את עצמו פעם אחר פעם בעיצוב בתים בישראל. חומרי הגלם של שיש ישראל מיוצרים בתקנים הגבוהים ביותר ואף מיובאים ממספר מדינות בעולם אשר מובילות את תחום הסניטרייה.

  • אולם תצוגה ענק ומגוון
  • צוות מקצועי במיוחד
  • חומרים מהטובים בעולם

   

  שאלות ותשובות

  מהם התקנים החלים על כלים סניטריים?

  קיימים שני סוגי תקנים. התקן הרשמי אשר חל רק על אסלות וניאגרות ותקן שאינו רשמי אשר נועד להעיד על טיב המוצר.

  מה ההבדל במחירי אסלות?

  אסלות נחשבות יוקרתיות יותר כאשר מראה האסלה נקי יותר. ברגע שהחלק העליון של האסלה מכסה את החלק התחתון והמראה מזכיר צורת ביצה, מחיר האסלה עשוי לעלות.

  מהן המידות המומלצות לאמבטיות?

  אמבטיה חשוב שתענה על צרכי המשתמשים בה, אך בנוסף למימדי האמבטיה, חשוב לקחת בחשבון שמילוי האמבטיה מצריך המון מים. אמבטיה קטנה רק במעט תחסוך כמות גדולה של מים ובכך גם תחסוך כסף.

  09-8606000 שלח הודעה