להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות פנים הוא פתרון עיצובי אטרקטיבי היום. חיפוי קירות בתוך הבית הולך ותופס פופולריות בבתים השונים בישראל. מחיפוי של חלק קטן בקיר, לחיפוי בפינות קטנות למראה עתיק וחיפוי סביב אח הנותן תוספת נפלאה לעיצוב הסלון או חדר השינה. החיפויים המתגלים בפני המתעניינים בתחום מפתיעים ומרשימים כל פעם מחדש. האפשרויות הקיימות בחיפוי קירות פנים לא תמיד ברורות למי שלא ראה זאת לפני כן ולכן כדאי לבדוק מה ההיצע הקיים.

חיפוי קירות פנים הולך ומתפתח בשוק העיצוב הישראלי. האריחים המגוונים וההצעות אותן ניתן למצוא מרחיקות לכת משנה לשנה ומפתיעות בתחכום ובנועזות שלהן. מרוכזות עבורכם שלל האפשרויות.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שעליכם לדעת על חיפוי קירות פנים

  • בחיפוי קירות פנים יש להשתמש רק בחלק מהקיר או מהחדר בדרך כלל כדי לא ליצור עומס.
  • חיפוי קירות פנים נועד על מנת לשבור מראה בעיצוב או להדגיש חלקים מסויימים בחדר, חשוב להשתמש בכלים אלו במידה.
  • לפני בחירה של חיפוי קיר פנימי כדאי להחליט מה יהיה מיקום הרהיטים בחדר ולמקם את החיפוי בהתאם.
  • פינות אוכל יכולות לקבל מראה מיוחד בשימוש נכון של חיפוי קיר. בחירה נכונה תוסיף אווירה ותהפוך את פינת האוכל לחמימה יותר.
  • בפינות טלוויזיה יש לחשוב על הבחירה של חיפוי קיר כדי שלא יעייף את העין ויקשה על הצפייה.

   

  שאלות ותשובות

  האם ניתן להשתמש בבריקים גם בתוך הבית?

  שימוש בבריקים בחיפוי קירות פנימיים נפוץ מאוד בשנים האחרונות והוא תופס פופולריות. שימוש כזה יכול להכניס אווריה כפרית לפינת האוכל שלכם.

  איך יראה חיפוי קיר בחדר קטן?

  מרבית החיפויים עשויים להכביד או להעמיס על חדרים קטנים דבר אשר יהפוף אותם לקטנים אף יותר. בריקים בהירים ומבריקים עשויים לתרום לחדרים קטנים אך כדאי לבחון זאת לעומק.

  איך לחסוך בתחזוקה של חיפוי קיר?

  סוגי אבן מסוימים מצריכים מעט או שום תחזוקה, במקרה ומעוניינים לחסוך בזה כדאי לבחור אחד מהם. בנוסף כדאי מאוד לשמור כמות קטנה של בריקים לחיפוי למקרה של שבירה של אריחים או תיקונים.

  09-8606000 שלח הודעה