להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

חיפוי אבן שיש

חיפוי שיש או חיפוי אבן אחרת בשימוש נכון הוא גם פרקטי וגם דקורטיבי. בחיפוי קירות שיש במטבח או באמבטיה, הקירות נשמרים טוב יותר ומאריכים שנים. מלבד חיפוי נגד רטיבות, קיימים שימושים נוספים רבים אחרים לחיפויים השונים. חיפוי קירות משיש ואבן לעמודי תמיכה ועמודים דקורטיביים, חיפוי חוץ, בריקים, פסיפס, קרמיקה ואבן טבעית, כל אבן והשימוש המתאים לה. עם מגוון אריחי החיפוי הקיימים ניתן להתאים את הסגנון לכל בית וליצור אופי ייחודי ומקורי לעיצוב הבית.

חיפוי בשיש ואבן הוא חלק מעשי ועיצובי מהבית. חיפוי קיר איכותי ימשיך איתנו שנים ארוכות, בעוד בחירה של חיפוי קיר משיש לא מתאים או כתוצאה מעבודה לא טובה, התהליך עלול להתייקר. כל המידע לעבודה איכותית מרוכז בשבילכם.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 דברים שחשוב לדעת על חיפוי אבן שיש  

  • בחיפוי אזורים עם רטיבות גבוהה יחסית, כמו מקלחת או מטבח, חשוב לא להשתמש באבן טבעית או בשאר אבנים נושמות. אבנים אלו סופגות את הרטיבות. בנוסף קשה מאוד להוריד כתמי אוכל או שמן מאריחים נושמים במטבח.
  • במקלחת בדרך כלל רצוי להשתמש באריחים מבריקים הנותנים תחושה של ניקיון ובמטבח אריחי מט המקנים חמימות.
  • לקדיחה בקרמיקה קיימת מקדחה מיוחדת וחייבים להשתמש רק בה, אחרת האריחים יישברו.
  • בחיפוי קירות האמבטיה כדאי לחפות רק עד גובה של שני מטרים. בחיפוי גבוהה מזה העובש שנוצר בתקרה חמור יותר משמעותית.
  • לא מדביקים קרמיקה חדשה על קרמיקה ישנה. עלויות הפירוק יחסכו לכם בהמשך עלות של הדבקת הקרמיקה מחדש ואף ישמרו על גודל המקלחת הקיים.

  סגנונות חיפוי שיש לקירות

  אתם בוחרים את סגנון החיפוי המבוקש לפי תנאי השטח או המראה שתרצו להשיג. ניתן לעבד את השיש בשלל מראות לפי בקשה. למשל, מראה חלק ועדין או מראה מאסיבי יותר, לשלב עם מרקמים יוצאי דופן בתוך מארג של פסיפסים משיש, בעלי גימור מאט או מבריק, תוספת של התזות חול. ניתן ללכת על טוטאלוק וחיפויי אחיד במראה או להפך, שילוב בין אבני שיש שעברו עיבודים שונים וכך מייצרות בעצם מארג מעניין בין גוונים כהים לבהירים ובין מרקמים חלקים לבולטים.

  במלאכת העיצוב, החליטו גם על הגוון המבוקש – חיפוי אבן שיש לקיר בצבע לבן או בגוון בהיר מאיר את המרחב ויוצר תחושה של אווריריות בעוד שיש כהה יותר בעל מראה עוצמתי, ניתן למצוא שיש בגווני אדמה שמעניקים נגיעות של חום לשיש ועוד. התייחסו גם לנוכחות של סימני ההיכר המפורסמים של השיש – "הורידים" שמוסיפים אופי ייחודי לאבן ובאים לידי ביטוי בשלל ווריאציות בלוחות ואבני שיש שונים.

   

  מדוע לבחור בשיש ישראל?

  כשמדובר בבחירת חיפוי שיש לקירות הבית או בבחירת חיפוי מאבן כלשהי, מדובר במשימה לא פשוטה, לכן הבחירה בשיש ישראל מקלה על התהליך. באולם תצוגה אחד המשתרע על שטח עצום, ניתן למצוא מגוון מדהים של אריחים שונים לחיפוי הבית, להתייעץ בצוות המקצועי שמכיר את העבודה לפרטייה, לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת האריחים המתאימים לכם, ולדעת שעומד מאחורי הבחירה שלכם צוות בעל נסיון של שנים. החיפויים השונים מתאימים לחללים שונים בבית ולכן מצריכים את הידע הראוי לעיצוב הבית שלכם.

  • שיש ישראל ילוו אתכם לאורך כל תהליך עיצוב הבית שלכם.
  • הנסיון של צוות שיש ישראל בתחום החיפויים משיש ואבן הוא מהמתקדמים בתחום.
  • הבחירה בשיש ישראל תקצר את תהליך הבנייה שלכם כאשר תבינו שכל מה שאתם צריכים נמצא במקום אחד.

   

  שאלות ותשובות

  איך להתאים חיפוי שיש בחדרי הבית?

  קיימים מספר גורמים אליהם יש להתייחס בבחירת חיפוי אבן שיש מלבד המראה. חשוב כמובן להתייחס לחומר ממנו עשוי החיפוי ולהתאים אותו לשימוש בחדר בוא הוא יורכב. קיימים גימורים שונים של חיפויים אשר יתאימו לשימושים השונים.

  מה משפיע על עלות התקנת חיפויים משיש ואבן?

  התקנת חיפוי משיש ואבן מתומחרת לפי גודל השטח אשר יחופה והקושי שבביצוע העבודה. כמובן שיש הבדלים במחיר בין בעלי מקצוע שונים וקיימות הנחות למטר מרובע בעבודות גדולות. חשוב גם לקחת בחשבון את ההובלה של האריחים בשכלול המחיר.

  מתי צריך לבחור חיפוי שיש או אחיפוי אבן לקירות?

  חשוב להתאים את חיפוי הקיר בשלב מאוד מוקדם של עיצוב הבית. עוד לפני בחירת הארונות כדאי לחשוב על אופי החדר ולהתאים לו חיפוי שיתאים לשאר הריהוט בבית.

  09-8606000 שלח הודעה