להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

שיש אוניקס - onix

השימוש בשיש אוניקס מתועד אחורה עד ימי הפרעונים במצריים העתיקה ואחרי שרואים את האבן הזו אפשר להבין למה. המראה שמתלווה לחתיכות אבן שלמות ומשוייפות הוא מדהים, לא אחיד ומתבטא במגוון העורקים הדוגמאות והצבעים שרק אבן אוניקס יכולה להביא איתה. הגוונים הייחודיים והשקיפות החלקית שיש לאבן הזו הם מדהימים ולא ניתנים לחיקוי. בצבעי ירוק, חום, ורוד וכל מה שביניהם, אבני אוניקס מכניסות לבית אפשרויות עיצוב שלא היו קיימות קודם לכן.

מידע שימושי בנוגע לבנייה עם שיש אוניקס אשר חל גם על אבנים טבעיות אחרות. מגוון טיפים ופרטים על האבן הייחודית והיפייפיה הזו וההוראות, להיכן היא מתאימה והתחזוקה שלה.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  שימושים עיקריים לשיש אוניקס

  • שיש – שיש אוניקס מאפשר מראה ייחודי בצבעים מרהיבים וצורה של חתיכת אבן שלמה. דבר ההופך אותו לאפשרות אטרקטיבית בעיצוב המודרני.
  • מחיצות – מחיצות מקלחת העשויות מאוניקס מוסיפות לעיצוב האמבטייה מראה מיוחד ויוקרתי. השקיפות החלקית של החומר הופכת אותו לאידיאלי בשימוש זה.
  • עיצוב יצירתי – בגלל השקיפות החלקית של החומר, ניתן להשתמש באוניקס בפתרון יצירתיים כמו אהיל ייחודי למנורה, או גופי תאורה מתחת למשטח אוניקס המבליטים את קווים היפיפיים של החומר.

  יתרונות של שיש אוניקס

  • שקיפות החומר
  • הצבעים היחודיים בהם האוניקס מגיעה יוצרים מראה בלתי נשכח
  • בעזרת התפתחות הטכנולוגיה בתחום, משטחי אוניקס היום עמידים יותר מתמיד בשילוב של רשתות פייברגלס בהתקנה.

  שאלות ותשובות אודות שיש אוניקס

  האם אבן שיש אוניקס היא אבן עמידה?

  אוניקס מעולה לשימוש בהרבה מחלקי הבית למרות היותה שברירית יותר מפתרונות אחרים. בעזרת רשתות פייברגלס ואחזקה נכונה גם משטחי שיש מאוניקס יחזיקו מעמד שנים. לשימושים אחרים שבירה של משטח היא פחות נפוצה.

  במה תחזוקה של אבן טבעית שונה מקרמיקה?

  כמו כל מוצרי הקרמיקה או הפורצלן, גם אבן טבעית דורשת תחזוקה, היתרון באבן טבעית או שלאורך כל חייה ניתן ללטש אותה ולהחזיר לה את המראה החדש. דבר אשר לא מתאפשר באבנים המעובדות.

  האם אבן טבעית לא יקרה יותר?

  ממש לא. מוצרי הקרמיקה האיכותיים אשר ראויים לשימוש בביתכם עשויים להיות יקרים יותר מאבן טבעית. במקרים בהם אבן טבעית מתאימה לצרכים שלכם, חשוב לקחת גם את המחיר בחשבון.

  09-8606000 שלח הודעה