להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

בריקים לחיפוי

המילה "בריק" מגיעה מהמילה לבנה באנגלית. מילה זו מתייחסת בתחום הבנייה בישראל ללבנים המשמשות בחירה עיצובית בלבד ואין להן שום השפעה על חוזק המבנה. קיימים מגוון סוגים של בריקים היום דוגמת בריקים מאבן טבעית, בריקים המיוצרים לפי הזמנה ואפילו בריקים שמפורקים מבתים ישנים, מנוקים, נארזים ונמכרים מחדש. הבריקים משמשים בשימושים חיצוניים ופנימיים ונותנים אופי וינטאג'י או תעשייתי בהתאם לסוג האבן שנבחרה. המראה תמיד מוסיף חיספוס וחמימות בנקודות בהן נעשה שימוש בבריקים.

למעוניינים בעיצוב הבית בסגנון רטרו או וינטאג' ולמעוניינים בחיפויי בריקים כאן תוכלו למצוא את השימושים השונים לבריקים ולאפשרויות הטמונות בהם.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  שימושים עיקריים לבריקים

  • חיפוי חוץ – בעולם נעשה שימוש בבריקים כבר שנים בחיפוי חוץ. כולנו מכירים תמונות של בתים אירופאיים ישנים למשל. בארץ לעומת זאת המראה חדש יחסית.
  • חיפוי פנים – הטרנד של בריקים בחיפוי קירות, בעיקר בסלון פינות אוכל או חדרי שינה הולך ותופס תאוצה.
  • ריצוף – קיימת אפשרות של ריצוף באמצעות בריקים בדרך כלל בריצוף חוץ. למשל בריצוף סביב בריכות נעשה שימוש בבריקים פעמים רבות.

  יתרונותיהם של הבריקים

  • פתרונות עיצוביים יצירתיים הניתנים למשחק ולהתאמה בצורות הבריקים
  • ההתקנה של בריקים יכולה להוסיף סגנון גם לפינות ונישות פחות מקובלות, כמו עמודי תמיכה בתוך הבית או קירות גבס שנועדו להסתיר צנרת למשל.
  • גם למשרדים ולמקומות עבודה מיוצרים בריקים מתאימים בגוונים של אפור ושחור בדרך כלל

  שאלות ותשובות

  ממה מורכבת עלות של בריקים?

  בעלות הבריקים מלבד המחיר של הלבנים עצמן, חשוב לכלול גם את מחיר ההובלה ואף ההתקנה שעשוייה לעתים לעלות יותר ממחיר הבריקים עצמם.

  באילו צבעים ניתן למצוא בריקים?

  בריקים מגיעים בשלל צבעים. בדרך כלל הבריקים מאבן סינטתית יהיו בגווני אפור או שחור ואף לבן, בריקים אלו נועדו על מנת ליצור מראה אחיד. בריקים מאבן טבעית בדרך כלל בצבעי צהוב, זהוב וחום בהיר ובריקים מפירוק מגיעים בשלל צבעים וגוונים.

  איך לעצב בעזרת בריקים?

  במידה ולא החלטתם איך לעצב עם בריקים, רצוי לעשות חיפוש ובדיקה באינטרנט ואף להתייעץ עם הספק שלכם על מנת לקבל רעיונות. קיימים מגוון רעיונות יחודיים היכולים להתאים לכל בית.

  09-8606000 שלח הודעה