להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

אבן ושיש

מגוון מוצרי אבן ושיש לריצוף וחיפוי קירות הבית מבית שיש ישראל. לביצוע עבודת עיצוב אחת יש אין ספור דרכים למימוש, כל שינוי יביא לתוצאה שונה, חלק יותר וחלק פחות. לסוג האבן או השיש בו משתמשים יש חלק קריטי במראה ובתחושת העבודה, ואף עשוי להשפיע על רמת העבודה וההתאמה שלה לדרישותינו. סוגי האבן והשיש השונים מכים אותנו פעם אחר פעם במראות היפיפיים ובעמידותן. אבן המתאימה לעבודה יכולה להחזיק שנים על גבי שנים ולהמשיך לשרת את בני הבית. לכן בבחירה של אבן או שיש בבית חשוב להתייחס לסוג העבודה ולשימוש.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים

  5 טיפים שחשוב לדעת אודות אבן ושיש

  • לאבנים שונות תכונות שונות אשר יהפכו אותן לטובות יותר או פחות לביצוע העבודות השונות בבית.
  • אבן טבעית היא לא בהכרח יקרה יותר מסוגי הקרמיקה, אך אבן כזו לא בהכרח מתאימה לכל העבודות בבית.
  •  סוגי השיש והאבן השונים דורשים התייחסות שונה וטיפול מתאים לכל אחד מהם. הרגישות של החומרים מתבטאת בנקודות אחרות.
  • בהתאמת שיש למטבח חשוב לבחור קודם את הכיריים והכיור המתאימים ואולי אף לחשוב על סגנון של ארונות ואז לבדוק איך יתאימו עם השיש הנבחר.
  • בבחירה של שיש למטבח כדאי לבדוק את הרגישות לחום של החומר ואם הוא מוכתם בקלות.

  למה לבחור בשיש ישראל?

  שיש ישראל עוסקים בייבוא של חומרי גלם איכותיים ממגוון מדינות כמו ברזיל, פורטוגל, סין ועוד רבות אחרות ומספקים אותם למספר גדול של חנויות ברחבי הארץ, בכל צבע וגודל של אבנים ושיש. בעבודה עם שיש ישראל, האפשרויות אשר עומדות לפניכם הן אדירות והופכות את תהליך הבחירה לפשוט משמעותית. חומרי הגלם האיכותיים מגיעים יחד עם ניסיון רב שנים וידע בהתאמה של כולם חומר לעבודה השונה, דבר המבטיח איכות גבוהה. בחירה נכונה של חומרי הגלם והתאמתם לאופי העבודה, יחד עם הצוות של שיש ישראל יספק לכם בטחון בביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

  •  מגוון רחב של חומרי אבן ושיש לבחירה
  • צוות מנצח אשר יספק לכם את הכלים לביצוע העבודה בצורה הנכונה
  • ליווי של בעלי מקצוע עם הידע הנדרש שייתן לכם בטחון ואחריות בחומרים הנדרשים לכם

  שאלות ותשובות

  מה הן האפשרויות הקיימות לסוגי שיש ואבן?

  החומרים הקיימים בסוגי שיש ואבן הם רבים. מלבד הסוגים השונים הקיימים כמו גרניט, שיש, אבן קיסר,אבן טבעית ואבנים רבות נוספות, גם לכל אחד מסוגי האבן יש הרבה דוגמאות, טקסטורות, צבעים וציורים.

  מה זה שיש בעצם?

  אבן שיש הוא סוג של סלע שנוצר כתוצאה מלחץ וחום באחת משכבות כדור הארץ. השימוש במונח בעיצוב מתייחס לעתים גם לאבנים העשויות מחומרים אחרים.

  מדוע שיש למטבח יקר יותר משיש לשימושים אחרים?

  שיש למטבח חשוב שיהיה עמיד יותר לחום ועבודה שוטפת וגם לספיגה של מים ועמידות לכתמים, לכן האבנים המשמשות במטבח עוברות תהליך הנועד לשמור עליהן בשימושים אלה.

  09-8606000 שלח הודעה