להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

ריצוף חוץ גרניט פורצלן

ריצוף חוץ עם גרניט פורצלן

בבחירת ריצוף חוץ חשוב להקפיד על חומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן בתנאי מזג האוויר המשתנים. על אף שהאקלים הישראלי נחשב נוח יחסית, חיוני להקפיד על ריצוף בעל תוחלת חיים גבוהה ותחזוקה מינימלית ובדיוק לשם כך יש ריצוף חוץ מגרניט פורצלן.

עמידות ללא פשרות

גרניט פורצלן נחשב חומר אידיאלי לריצוף חוץ, בין אם מדובר בשפת הבריכה, שבילי גישה או ריצוף מרפסות וחצרות. מעל הכל – זהו חומר חזק ששומר על יציבות וחוסן כך שהוא מתאים למשטחים בעלי תעבודה רבה, הוא לא מתפצח בקלות תחת משקל רב (למשל, של רהיטי גינה) ולכן הוא ישמור על מראהו האטרקטיבי לאורך זמן.
העמידות שלו מתבטאת גם בהתנגדות העזה שלו בפני כתמים, שריטות ואטימות למים – לא צריך לדאוג שהאריח ייפגע ממי הבריכה או ממי הגשמים או מהלחות הגבוהה. מבחינת הסתגלות לקרני השמש, גרניט פורצלן בריצוף חוץ עמיד לקרני UV, אינו מתחמם במהירות ונעים למדרך לאורך ימות השנה.

כאשר משלבים אותו עם צמחייה, הוא גם נראה נפלא אבל גם עמיד בפני אזוב, עובש טחב. ניתן להוסיף לו שכבת מגן אנטי סליפ, כך שלא תהיה סכנת החלקה בסביבות רטובות כמו לשפת הבריכה או בשביל גישה רטוב.

בכל מראה – להרגיש בחוץ כמו בפנים

העיצוב הסביבתי תופס בולטות היום בזירת העיצוב וכאן הגרניט פורצלן הוא שחקן משמעותי עם שלל עיצובים מרהיבים, כולל חיקויים מוצלחים של חומרים אחרים כמו גרניט פורצלן דמוי שיש ואפילו דמוי פרקט. ניתן ליצור תחושת חמימות במרפסת עם גרניט דמוי פרקט או תחושה יוקרתית ואלגנטית יותר עם דמוי שיש. כמו כן, תגלו שלל הדפסים ואפליקציות ודגמים בצבעוניות, גדלים ומרקמים להשגת המעטפת המושלמת לכל מבנה. ניתן למצוא כסטריפים, כמשושים וגם אם אריח נשבר או נפצע אין בעיה, פשוט מאוד להחליף באריח חדש ולהשיב לרצפה את האחידות המבוקשת.

ריצוף חוץ גרניט פורצלן – דברים שחשוב לדעת

  • גרניט פורצלן, בניגוד לחומרים אחרים, לא זקוק לאיטום תקופתי ושומר על עמידות גבוהה למים לאורך זמן.
  • הוא מצוין לתנאי חוץ ושטח – לא דוהה במהירות ולכן, תיהנו מהחזות הייחודית המקורית של החומר לפי העיצוב אותו הזמנתם גם שנים רבות אחרי שהאריחים יושמו בחוץ.
  • עלות מול תועלת. קשה מאוד להתחרות עם העמידות והיופי של גרניט פורצלן ובמיוחד עם המחיר האטרקטיבי שלו. מי שמחפש ריצוף איכותי במחיר מצוין – זה החומר עבורו!
  • אריחי פורצלן הם קלי משקל כך שקל להעביר אותם ממקום למקום ועם זאת – חשוב מאוד להקפיד על התקנה סופר מקצועית של האריחים על מנת להשיג עמידות גבוהה וחזות נאה.
  • קל ופשוט מאוד לנקות ולשמור על תחזוקה של החומר. ניתן להשתמש בחומרים ייעודיים או במטלית לחה כדי להבריק את האריח ולשמור עליו במיטבו למשך שנים ארוכות.

אל תתפשרו על איכות האריח במיוחד כאשר מחפשים ריצוף חוץ עם גרניט פורצלן – פנו למומחים!

09-8606000 שלח הודעה