להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

מדרגות גרניט פורצלן

בשנים האחרונות זוכות המדרגות לפרשנות עיצובית מרעננת בכיכובן של מדרגות גרניט פורצלן. חומר המצטיין בעמידות ובוויזואליות משתנה בהתאמה אישית – תכונות שהפכו אותו לאחד החומרים הפופולאריים בריצוף מדרגות.

בבואכם לרצף מדרגות חשוב שתיקחו בחשבון מספר אלמנטים: נוחות, בטיחות ונראות.
גרניט פורצלן הוא חומר בטוח שאינו מחליק, בעל יציבות וחוזק, עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים ובפני שחיקה מוגברת ולכן מתאים הן לחללים פנימיים והן לחללים חיצוניים. הוא בעל התנגדות רבה לכתמים, שריטות וכימיקלים וישמור על מראהו האטרקטיבי לאורך זמן גם במקומות ציבוריים עם תעבורה רבה ותנועה דינאמית.

יתרון בולט נוסף של מדרגות גרניט פורצלן טמון בתחזוקה הנוחה והפשוטה שלהן. היות ומדרגות הן מסוג האובייקטים שנוטים להתלכלך במהירות, מדובר בחומר שיחסוך לכם הרבה זמן וכסף. קל מאוד לשמור עליו וגם אם אחד מאריחי המדרגות נבקע או נשבר – ניתן להחליפו באחד אחר בקלות ומבלי לפגוע בממד האסתטי של המדרגות.

ואם כבר עסקנו בהיבט האסתטי, הרי שמדרגות גרניט פורצלן מגיעות בשלל ווריאציות מעניינות בעיצובים מרשימים. דוגמאות ססגוניות, סטריפים, משבצות, משושים, גרניט פורצלן המדמה חומרים טבעיים כמו אבן שיש או עץ טבעי – יש מדרגות גרניט שנראות כאילו חיפו אותן בפרקט.

אצלנו בשיש ישראל תוכלו למצוא את מיטב המותגים המובילים ואת מיטב הדוגמאות של גרניט פורצלן

ניתן לבחור מראה מבוקש המתמזג באופן הרמוני עם הקו העיצובי השולט בבית או להפך – לבחור גרניט פורצלן בגוון אחר או עם דוגמאות מרעננות על מנת לייצר ניגוד עיצובי בעל אפקט מעניין.

הבחירה מגוונת מתוך שלל אפשרויות: מדרגות בעלות מרקם מחוספס, מראה מאט, ליטוש שמקנה למדרגות ברק ועוד. תלוי האם תרצו להבליט את המדרגות מגרניט פורצלן על רקע הבית או לעדן את המראה.

5 דברים שחשוב לדעת על מדרגות גרניט פורצלן

  • בטוחות לשימוש – רבים דואגים מאלמנט ההחלקה של מדרך המדרגות ובמקרה של גרניט פורצלן אין צורך לדאגה. מדובר בחומר אנטי סליפ, מונע החלקה. בטיחותי לילדים, למבוגרים ולכל המשפחה!
  • החומר עמיד הן בקרני UV והן בתנאי קור קיצוניים, גשם ולחות וכן זיהום אוויר. לכן אפשר להשתמש בו לחיפוי של מדרגות בפנים הבית וכן למדרגות מחוץ לבית מבלי לחשש. הוא ישרוד בכבוד ואתם תיהנו ממוצר בעל תוחלת חיים ארוכה…בלי קשר לאקלים.
  • הגודל לא קובע. ניתן להזמין מדרגות מגרניט פורצלן בשלל גדלים בהתאמה אישית לפי תנאי החלל והחזון העיצובי. הוא עמיד ויפה בכל צורה ובכל גודל – מדרגות מאסיביות או עדינות, לוליינות ומפותלות או בקו ישר, עם פינות מעוגלות וכדומה.
  • יש לקחת בחשבון אם מוסיפים מעקות למדרגות הגרניט, כיוון שאם תרצו להוסיף מעקות דקורטיביים וגם כמאחז בטיחותי, יש לבקש מראש קידוח ייעודי במדרגות להוספת המעקה.
  • על מנת למקסם את העמידות של מדרגות הגרניט כדאי להוסיף איטום למדרגות באמצעות סילר ולמזער ספיגת המים במדרגות.

היוועצו עם המומחים והזמינו חברה מקצועית ליישום המדרגות כדי שתוכלו ליהנות ממדרגות בטוחות ויפות מגרניט פורצלן לאורך זמן.  

 

09-8606000 שלח הודעה