להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

גרניט פורצלן דמוי עץ

גרניט פורצלן הוא אחד החומרים העמידים והאהובים היום בעולם העיצוב בכלל והריצוף בפרט.
זהו חומר שמגיב היטב לתנאי השטח ולאקלים משתנה, עמיד בפני כתמים, שריטות, קרני UV ורטיבות.

העמידות בפני רטיבות הקנתה את האפשרות להשתמש בגרניט פורצלן דמוי עץ בחללים הנוטים לרטיבות כמו מטבחים, חדרי רחצה ומרפסות.
עץ כחומר טבעי עשוי להגיב בצורה משתנה בתנאי חוץ – להתנפח ולהתעוות במגע עם מים ולכן יש להעביר אותו תהליכי עיבוד רבים וגם אז, הוא לא החומר האידיאלי לחללים רטובים.
הלחות גורמת לו להתעוות וגם לעיתים לזוז ממקומו ובנוסף – קשה מאוד לשחזר את האחידות של הריצוף ולמצוא אריח עץ מדויק במידה ורוצים להחליף אריח.

אריחי גרניט פורצלן דמויי עץ עמידים בפני רטיבות – נהדר לחללים רטובים

גרניט פורצלן דמוי עץ עונה על הבקשה לעצב את החללים במגע חמים, מזמין בניחוח כפרי מבלי שתתעורר בעיה של רטיבות. חיקוי עץ מגרניט עבר תהליך איטום כדי לא לספוג מים ולכן חזותו או קשיותו אינן משתנות במגע עם מים. התחזוקה פשוטה להפליא – מטלית לחה עושה את העבודה ואם חלילה, אריח מתבקע, ניתן להחליף באריח אחר בקלות באותו גוון לשמירה על רצף עיצובי במרחב.

גרניט פורצלן דמוי עץ מחקה עץ באופן מושלם, כך שקשה מאוד להבחין בהבדלים הן מבחינת מראה והן מבחינת מגע. קיימים אריחי חיפוי במראות של עצים שונים אותנטיים ואקזוטיים, כאלה שנראים ממש כמו פרקט.  האריח אינו דוהה בשמש, אינו נפגע במגע עם רגליים רטובות ואינו נשרט במגע עם רהיטים.

ניתן לבחור מבין היצע מסחרר של גרניט פורצלן דמוי עץ בגוונים כהים או בהירים, בסטריפים או בצורניות גיאומטרית אחרת, שפע של גדלים לפי התאמה אישית לחלל, ניתן להתקין ברצף או עם מרווחים אווריריים.
גרניט פורצלן דמוי עץ לא פחות ידידותי לסביבה! הוא מבוסס על חומרים טבעיים ולכן הוא מתאים לבית שרוצה להכניס את הטבע פנימה בעמידות גבוהה ובמראה אלגנטי להפליא.

דמוי עץ מעולה לריצוף חוץ מגרניט פורצלן.

 

5 דברים שכדאי לדעת על גרניט פורצלן דמוי עץ

  • העלות של אריחים דמוי עץ נמוכה יותר משמעותית מעץ אמתי וכאשר משקללים את כל הנתונים – התמורה שמקבלים ביחס לאיכות ולעלות, הרי שמדובר בקנייה משתלמת במיוחד.
  • אריחי גרניט פורצלן דמוי עץ אינם שוקעים, מתעוותים או נסדקים בחללים רטובים כמו עץ ולכן, ייראו נהדר ויחזיקו מעמד במטבחים, חדרי רחצה ומרפסות. תוכלו ליהנות מהמראה החמים, הכפרי והאותנטי של העץ מבלי לדאוג לתחזוקה.
  • אומנם מדובר באריחים מלאכותיים, אבל באמצעות אריחי דמוי גרניט פורצלן אתם משפיעים על הסביבה ומצמצמים את העצים שנכרתים מדי שנה כדי לשמש רצפות עץ אמתיות…
  • גרניט פורצלן דמוי עץ מתאים מאוד לבעלי חיים, כי הוא אינו נשרט, נחשב היפואלרגני ועמיד בכתמים והכל במראה של עץ טבעי.
  • אחידות היא שם המשחק! באריחי עץ קשה מאוד להשיג היצע רחב של אריחים שייראו אותו דבר ואילו בגרניט פורצלן דמוי עץ ניתן לייצר מסות גדולות של אריחים שנראים בדיוק אותו דבר וכך לשמור על טוטאלוק בחלל.

בקרו באולם התצוגה של שיש ישראל והתרשמו ממבחר ענק של אריחים וחיפויים איכותיים מגרניט פורצלן במבצע ועוד. כי אצלנו בשיש ישראל תמצאו פתרון לכל ריצוף לבית ולחוץ.

09-8606000 שלח הודעה