להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

מה זה גרניט פורצלן?

משפצים את הבית? מעצבים מחדש את משרדי החברה? אם עניתם כן, אז בטח נתקלתם בשאלה עם מה ואיך לרצף את המבנה החדש.

הכירו את הדור השלישי של אריחי הקרמיקה – גרניט פורצלן

הדבר החשוב ביותר לזכור, הוא שריצוף הוא הבסיס של הבית והרקע לכל פריט ריהוט ואביזר שתמקמו בחלל. הוא מיועד להישאר לטווח ארוך, ולכן רצוי לבחור בחומר עמיד וחזק, כמו גרניט פורצלן, שמבטיח עמידות לאורך שנים רבות.

אחרי שנים של ריצוף בקרמיקה, נכנסו לענף גם אריחי גרניט פורצלן. בזכות עמידותם בתנאי שחיקה קשים, הם הפכו לחומר גלם מבוקש, ומשמשים לריצוף ולחיפוי קירות.

גרניט פורצלן- השילוב האולטימטיבי בין אלגנטיות וחוזק

כיום זהו הריצוף המועדף והנפוץ ביותר בקרב אנשי המקצוע בישראל. הסיבה לכך, היא שבנוסף לעמידות הגבוהה שלו, ולתחזוקה הפשוטה, ניתן לבקש אותו כמעט בכל מראה וסגנון. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן להשיג מגוון רחב של גימורים, דוגמאות וטקסטורות מיוחדות, ניתן לחקות באמצעותו מראה של כל מוצר בטבע- עץ, שיש, חול ואפילו בטון ולבטא באמצעותו סגנונות עיצוב שונים.

האריחים מתאימים לריצוף פנים וחוץ, קלים להתקנה ולתחזוקה ומתאימים לבתים עם ילדים או בעלי חיים בזכות עמידותם בפני נזקי מזג אוויר, נוזלים, חומרים, שריטות ופגמים.

ריצוף גרניט פורצלן
לוחות גרניט פורצלן
מזרקה גרניט פורצלן 2
מזרקה מגרניט פורצלן

גרניט פורצלן- השיש החדש

כאמור, ניתן להשיג אריחי גרניט פורצלן בטקסטורות וגימורים שונים, אבל החומר העיקרי שאותו הם מחליפים במרבית חללי הבית, הוא השיש, שנחשב לחומר גלם איכותי, אך יקר מאוד, ועבור מי שמחפש אלטרנטיבה זולה ואיכותית לא פחות, אריחי שיש גרניט פורצלן נותנים מענה מושלם, ואף ניתן להזמינם בגימור מאט, מלוטש, משי, טרומל ופסיפס.

ממש בדומה לשיש, גרניט פורצלן משמש כמשטח עבודה אידיאלי במטבח, שכן הוא עמיד לטמפרטורות גבוהות, אינו סופג כתמים, מתנקה בקלות, ודחיסות החומר הגבוהה מונעת פליטת חומרים, ובכך נמנעת הצטברות של חיידקים על המשטח.

אז מה תרצו? דמוי פרקט או שיש? אריחים גודלים או קטנים? עם אריחי גרניט פורצלן אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ריצוף חזק, עמיד, איכותי ויפה שישאיר אתכם שמחים ומרוצים לאורך שנים רבות.

09-8606000 שלח הודעה