להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

כיורים מונחים לאמבטיה

כיורים מונחים לאמבטיה – שלמות שאין כדוגמתה

אם הצצתם אי פעם בספר על עיצוב תקופתי, בוודאי נתקלתם בתמונות המתעדות כיורים מתקופת רומי או יוון העתיקה. אם תביטו בתמונות האלה בעיון רב תגלו, שמדובר בכיורים מונחים. כיורים אלה נראים כמו קערה גדולה ורחבה עשויה מחומר עמיד כמו אבן, קרמיקה ועוד. כיור מונח הוא לכאורה אביזר סניטרי שמכניסים לחדר הרחצה, והוא מהווה מונומנט מיוחד בפני עצמו. את הכיור המונח לאמבטיה, מניחים כשמו כן הוא על שולחן או כל מתקן אחר שיכול להחזיק אותו. הייחוד של כיורים מונחים הוא בעיצובים המיוחדים שלהם, ובעובדה שסוף סוף חדר האמבטיה שלכם יוצא מהקופסה ומעז להציג מוצרים מעוצבים ומיוחדים, שמשנים לחלוטין את כל הסגנון ומוסיפים לו טאץ' אומנותי, יוקרתי ושונה.

סוף סוף עיצוב מקורי

כיור מונח הוא אלמנט שמכניסים לחדר האמבטיה כדי לעצב אותו. כמובן שהוא פונקציונאלי כמו כל כיור, אבל המראה שלו בהחלט מזמין חשיבה יצירתית של עיצוב חדר הרחצה שלכם. יש כיורים מונחים עם חור לברז ויש שלא. הם עשויים ממגוון חומרים ומעוצבים בדגמים שונים, ממש כמו תכשיט בחדר הרחצה. הנה כמה עצות, כיצד להשתמש בכיור מונח ולהשיג תוצאה עיצובית מרהיבה.

 

  • אם אתם רוצים לייצר מראה יוקרתי וקלאסי, הבחירה שלכם צריכה להיות בין שחור, לבן, זהב או שמנת. אלה הם צבעי הסגנון הקלאסי שניתן לשלב ביניהם בהזמנת כיור שחור למשל שיונח על שולחן לבן או להיפך.

 

  • המראה הכפרי מזמין אתכם לבחור בכיור מונח בסגנון לא מאולץ, כאילו שלקחו חתיכת אבן מהטבע והניחו לכם על השולחן. זה זורם עם הסגנון ואבן וקרמיקה ובעצם כל חומר גלם קשיח הם חומרים טבעיים שנעשה בהם שימוש נרחב ליצירת הסגנון הכפרי.

 

  • המראה המודרני מזמין אתכם לבחירת כיור מונח בעל טקסטורה חלקה, מאוד ברור ומאוד מוגדר. להבדיל למשל מכיור שעשוי מחתיכה שלמה של אבן שמתאים יותר לסגנון ים תיכוני או כפרי. בעיצוב בסגנון הזה מדובר על קווים ישרים, כמה שפחות עיטורים וקישוטים. סגנון מאוד נקי ונטול גינוני עיצוב.

 

  • כיור מונח בחדר רחצה בסגנון עתיק, יחזיר אתכם לימי יוון העתיקה. ככל שהכיור ייראה יותר עתיק ובלתי מעוצב, כך הוא יתאים יותר. גם המתקן שעליו הוא יוצב, חייב להיראות ישן וכאילו לא מהזמנים האלה. זהו אגב טרנד עולה מאוד בעיצובים לבית. רבים רוצים להשיג את המראה הישן הזה, שהוא לא דווקא עתיק אלא יותר ישן אומנותי וכיור מונח מאבן שלמה, הוא האביזר האידיאלי ליצור עיצוב וסגנון כאלה.

כיורים מונחים – כמו פעם

הסיבה שבגללה כיורים מונחים מזכירים מראה עתיק, היא בשל העובדה שבדיוק כך נהגו להשתמש בכיור בזמן העתיק. לא היו קיימות מערכות אינסטלציה, והדרך לשמור על היגיינה הייתה בהצבת כיור מונח, כאשר את המים הביאו בכלי אחר. לא היו אז צינורות אינסטלציה וגם לא ברזים, ולכן המראה העתיק הזה, של כיור מונח הפך להיות היום כל כך מבוקש.

רגע לפני שאתם בוחרים כיור מעוצב לבית, נשמח לעזור לכם. השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

09-8606000 שלח הודעה