להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

חיפוי קירות עם אבן שיש טבעית

חיפוי קירות עם שיש טבעי – לחיות בארמון!

שיש הוא חומר שמתקשר עם הפסלים ויצירות האומנות הכי ידועות ויקרות בעולם, וכל הפסלים הכי ידועים השתמשו בו לפיסול. מכאן נובעת היוקרתיות שלו, האצילות הנרדפת למראה שלו. הסגנון היוקרתי שהוא יכול לייצר הן בחיפוי שיש טבעי בקירות פנים של הבית ועד לריצוף שיש. המראה שלו, מלא עוצמה, מפליא ויוצר מיד תחושה של כבוד. כך מתייחסים מאז ומעולם לאבן השיש הטבעית. הוא נוצר בהרים הגבוהים, אחרי תהליך ארוך של שנים, אשר מקנים לכל לוח שיש מראה מיוחד ומקורי משלו. אין לוח שיש טבע אחד דומה לרעהו, ממש כמו יהלום!

טרנד גובר היום בארץ וגם בעולם של חיפוי קירות. זה מעניק איזה שהיא מעטפת פנימית וחמה לבית, וכאשר מדובר בחיפוי שיש טבעי, אפשר להרגיש שחיים ממש בארמון. יוקרה על הקירות, עיצובים מושלמים, בית בסגנון קלאסי בהחלט מגמה שבעלי בתים רבים מאמצים היום.

שיש טבעי – מה זה?

כמו שיש הבדלים בין סוגי עץ, כך יש הבדלים בין סוגי שיש. שיש טבעי נחצב בטבע באזורים הרריים. בשל מחירו הגבוה יחסית, מייצרים גם שיש סינטטי אבל אם רוצים את הדבר האמתי אז זה שיש טבעי. השיש היא אבן שנחצבת במלואה כפי שהיא, עוברת ליטוש ולאחר מכך "נפרסת" לפרוסות הרצויות לשימוש לצורך חיפוי קירות עם שיש טבעי, ריצוף מטבח או חדר אמבטיה, סלון ועוד.

השיש הכי נפוץ במטבח הנקרא שיש גרניט גם הוא שיש טבעי. הוא מאופיין בצפיפות גבוהה ולא סופח כתמים. הוא חזק ועמיד מאוד, לא נשרט בקלות, והמראה שלו טבעי בדיוק כמו שהוא נראה בטבע. לכן הוא מאוד מבוקש לחיפוי קירות בשיש בבתים המעוצבים בחיפוי קיר של שיש טבעי. אין ספק כי יש הבדל במראה של שיש טבעי לשיש סינטטי. זהו מראה כמו נלקח מהטבע, כאילו מישהו חצב ממש ליד הבית לוח שיש והכניס אותו הביתה…

טבע של אבן השיש על הקירות

כאמור, ממש כמו שאין יהלום אחד דומה למשנהו, כך אין לוח אבן שיש טבעי אחד הדומה לאחר. לכל אחד מהם יהיה גוון מעט שונה, גידים וטקסטורה אחרת והמרקם שנוצר אצלו באופן טבעי. טמפרטורת השיש תמיד תהיה יותר קרירה מהטמפרטורה של מזג האוויר, מספיק להניח עליו יד באמצע בישול סוער במטבח ולהבין את זה.

יש מי שאוהב חיפוי שיש טבעי על הקירות, שכן בחירה של קיר אחד בעיצוב כזה, יכולים לשדרג את על העיצוב של הבית. זה יכול להיות משטח שיש עם צבע אזר זורק איזה כתם בסלון, מותאם לצבע של הרהיטים או משולב בשיש טבעי אחר כרצפה. אין ספק כי עוצמתו של השיש הטבע משתקפת במלוא מובן המילה, כאשר קיר שלם למשל מחופה בו. אז מבינים את היוקרה והאלגנטיות שהוא משדר.

למגוון רחב של סוגי אבני שיש טבעיות לריצוף בית, נשמח לעזור לכם. השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

09-8606000 שלח הודעה