להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

אריחי גרניט פורצלן לבית

גרניט פורצלן לבית

בשנים האחרונות, הפך גרניט פורצלן לחומר המוביל לריצוף וחיפוי בכל בית. ניתן לטעות ולחשוב שהוא קרמי, אבל הוא עמיד מאוד, בעל מבנה ומרקם מיוחדים ויש לו מראה משתנה ומגוון, בהתאם לגודל האריחים, הדגם, הגוון וסוג הליטוש. בארץ יש כמה סוגים של גרניט פורצלן המיובאים ממיטב המותגים באיטליה, ערש עיצוב הפנים.

יש כמה סוגים של גרניט פורצלן לבית וביניהם: דמוי עץ ופרקט, דמוי שיש, דמוי טרצו ודמוי בטון. כל סוג יכול להשתלב במראה וסגנון של בית, ולתרום את תרומתו למראה הכללי.

המגוון הרחב של סוגים וצבעים של גרניט פורצלן, מאפשר לכל אחד לנצל את היוקרתיות של החומר הזה בתוך הבית ומחוצה לו. כריצוף או חיפוי לקירות ועד לעיצוב שלם של חצר, שבילים בחצר, טראסות ועוד. גרניט פורצלן עומד בכל מזג אוויר ולא דורש שום טיפול מיוחד, מה שהופך אותו לאחד החומרים הכי מבוקשים והכי פופולאריים ביום בתחום עיצוב הבית.

חיפוי קירות באמצעות גרניט פורצלן

עיצוב של חיפוי לקירות עושה בשנים האחרונות קאמבק גדול, אחרי שבמשך כמה עשורים נעלם מהנוף. בשנות השבעים והשמונים זו הייתה מגמה מאוד בולטת בבתים, שאחד מהכתלים צופה בחיפוי של אבן או גרניט פורצלן. היום יותר מתמיד יש מגוון יותר רחב, עם אין סוף אפשרויות לצפות קירות ורצפה עם גרניט פורצלן, וליצור בבית אווירה חמימה וביתית.

בנוסף יש שימוש רחב בגרניט פורצלן כריצוף לבית, וגם לבניית מדרגות. אין מראה יותר יוקרתי מריצוף עם החומר הזה, שמקפיץ לחלוטין את מראה הבית.

גרניט פורצלן דמוי עץ ופרקט

מראה העץ גם הוא עושה קאמבק גדול מאוד לבתים וגם לעסקים. זהו מראה כפרי וחם שחומר הגלם המרכזי שלו הוא עץ. כאשר מדובר למשל במסעדה או בבית מלון שרוצים ליצור את הסגנון הזה, יש בעיה בשימוש עם רצפת פרקט למשל, שהיא הרבה פחות עמידה מגרניט פורצלן דמוי פרקט.

בפרקט אמיתי יש מגבלות של שטיפה ולא עם כל פרקט אפשר להשתמש במים. כאשר אנו משתמשים בגרניט פורצלן בעל מראה עצי, אנו למעשה לא מוגבלים כלל ואפשר לשפוך עליו מים ולנקות אותו כמה שרוצים.

חיפוי וריצוף חיצוניים

יש בישראל הרבה מאוד ישובים כפריים ובהם בתים צמודי קרקע. הרבה פעמים שואלים את עצמם בעלי אותם בתים, איך לעצב את החיצוניות של הבית, בהתחשב כמובן בפגעי מזג האוויר. חייבים להשתמש בחומר שהוא עמיד בפני רוח וגם בפני שמש, ולכן גרניט פורצלן גם כחיפוי וגם לריצוף הוא בעצם האידיאלי לצפות את הבית באריחים שלו.

אפשר לבחור בגוונים אפורים או חומים או שחורים אם רוצים. יש מגוון כל כך גדול ורחב של גרניט פורצלן שהוא גם יכול להתאים לכל סגנון בו אתם בוחרים וגם עמיד בכל מזג אוויר.

 

רגע לפני שאתם בוחרים חיפוי בשיש גרניט לבית, נשמח לעזור לכם. השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

09-8606000 שלח הודעה