להזמנות או תיאום פגישת ייעוץ 09-8606000

אבני פסיפס לעיצוב הבית המושלם

הקירות זוכים להתייחסות עיצובית מיוחדת בדמות שלל חיפויים מרהיבים ואבני פסיפס המייצרות עומק, מעניקות ססגוניות ועושר צבעוני לכל קיר. אריחי פסיפס מתאימים לצרכי הדגשה של קירות מסוימים, כמו קיר שרוצים להבליט במיוחד בסלון, במסדרון או בחדר הרחצה, תורמים לבידוד תרמי ואקוסטי ואף מגנים על הקירות והכל תוך תחזוקה מינימלית ואסתטיקה מקסימלית.
אבני פסיפס מהוות פריט דקורציה תכליתי מאוד ומתאימות למגוון יישומים של קירות פנימיים וחיצוניים. האבנים הצבעוניות בטקסטורות משתנות מאפשרות יצירה של אינסוף עיצובים ייחודיים לפי המפרט הטכני והסגנון המבוקש.

ריצוף פסיפס

 

פסיפס לקיר או לרצפה – אתם בוחרים

אבני פסיפס רוקחות ביחד יצירת אמנות שניתן להטביע הן על הקירות והן בתור חיפויי רצפה. החיתוך והיישום של הפסיפס צריכים להתבצע בדיוק רב על מנת שהאבנים ייצרו ביחד מארג מעניין שיתאים לשטח. יש מראש לפלס היטב את הרצפה או לנקות ולשטח את הקיר לפני שימוש באריחי פסיפס לקיר או לרצפה. ניתן ליצור קשר עיצובי בין הפסיפסים שנבחרים לקירות ובין אלה שהוקצו לרצפה, למשל, מבחינת מוטיב חוזר או גוון זהה.

סוגי אריחי פסיפס

קיימים אריחי פסיפס משברי זכוכית ומסוגים שונים של אבנים. אבני קוורץ, אבנים טבעיות, חלוקי נחל, בריקים, גרניט עתיק, פסיפס פורצלן, קרמיקה ועוד. החליטו אם תרצו שהפסיפס יהיה בעל מראה תלת ממדי בולט כמו זיזים מחוץ לקיר או יהיה צמוד ככל שניתן לקיר או לרצפה ליצירת מראה חלק ומוטמע. אבני פסיפס טבעיות בעלות יתרונות רבים בחיפויי קיר וריצוף בדמות מארג פסיפס, כיוון שהן עמידות מאוד, ידידותיות לסביבה ולא ניקוי או תחזוקה רבה מלבד ניקוי קליל במים או מטלית לחה. לרוב משתמשים באריחי פסיפס מאבנים כמו שיש, צפחה, אבן גיר, טרוורטין וגרניט.

איך לבחור פסיפס לעיצוב הבית המושלם?

אין ספק שבכוחו של הפסיפס להעלות את ערך הנכס ולתרום משמעותית לעיצוב החלל. חשוב להשקיע בבחירת אבני פסיפס איכותיות ככל שניתן ולחשוב היכן וכיצד להטמיע בבית. כך למשל, ניתן להשתמש באבני פסיפס ליצירת מסגרת כמו למשל, סביב הקמין או מסך הטלוויזיה, בקיר בו ניצבת הספה, על מנת לטשטש רטיבות או כתמים בחדר הרחצה.
שימו לב שאבני פסיפס בהירות יעניקו תחושה של חלל אוורירי, מואר וגדול יותר מכפי שהוא באמת, פסיפסים צרים וצפופים במראה אסימטרי יוסיפו אורך ועומק לקיר. אם ברצונכם ליצור מעין ציור באמצעות הפסיפס על מנת להחיות רצפה ניטראלית ולהוסיף לה עושר וטאץ' מעניין יותר. התייחסו לשילוב בין קיר פסיפס לתאורה – ניתן למקם פסיפסים תחת גוף תאורה וכך שאלומת האור תדגיש את יופי הפסיפס.
קחו בחשבון את הקו הסגנוני המוביל של הבית. אריחי פסיפס בטון או אבנים בגוונים אפורים בבית בסגנון מודרני לעומת אבני פסיפס שיוצרות אלמנטים מעוטרים על רקע של רצפת שיש לבית בסגנון אצילי וקלאסי.

אל תתפשרו על איכות – בחרו מתוך קולקציות של אבני פסיפס איכותיות מחברה מקצועית שתבצע עבורכם את היישום של האריחים בדרך הטובה ביותר לעיצוב הבית המושלם.

09-8606000 שלח הודעה